СТАНДАРД life

Паста

Храна

Тестенини со фил од кељ: Вистинско „удобно“ јадење за овие студени денови

Urednik
Иако е многу здрав, кељот, се чини, ретко се наоѓа на нашата трпеза. Најчесто се подготвува како чорба, која може да биде здодевна и неинспиративна...