Стандард

Таблет

ТЕХНОЛОГИЈА

Samsung наскоро би можел да го објави Galaxy Tab S7 Lite

Влатко Зорба
Samsung минатата година го претстави одличниот Galaxy Tab S7, а оваа година можеме да видиме и објавување на подостапна верзија на овој таблет. Сметката на...
ТЕХНОЛОГИЈА

Samsung Galaxy Tab S6 станува првиот 5G таблет во светот

msp-admin
Битката за првите најави заземаат водечко место во повеќето големи компании, и природно е таблетите да се приклучат на 5G револуцијата. Тоа е простор со...
error: Превземањето на содржина без дозвола од авторот е дело казниво со закон!!!