СТАНДАРД life

Балкан микс

Балкан микс

Славица Чуктераш ужива во новата љубов по СКАНДАЛОТ, еве кој е нејзиниот НОВ ДЕЧКО!

Radmila Tasevska
Пејачката Славица Чуктераш има ново момче, новосадскиот диџеј Владимир Аќиќ, што денес го потврди. Двајцата беа првенствено пријатели, се дружеа и излегуваа, а бидејќи и...
Балкан микс

Наташа Беквалац во бикини е се што ви треба утрово (ФОТО)

Radmila Tasevska
Воодушевувачки изглед. Една од најубавите жени во Србија од година во година плени со изглед кој, како што многумина коментираат, би можеле да и позавидат...
Балкан микс

Ана Николиќ сака да се смири со екс-менаџерот, и тој прифаќа ама под еден услов

Radmila Tasevska
Ана Николиќ е подготвена по трет пат да соработува со Саша Мирковиќ, но тоа нема да помине туку така со нејзиниот поранешен менаџер. Деновиве српската...
Балкан микс

Наташа Шавија тврди дека Кариќ претепал и друга девојка: Се заканува и со видео

Radmila Tasevska
Таа тврди дека има друга снимка. Старлетата Наташа Шавија беше брутално претепана пред неколку недели на свадба, а главен осомничен за тоа е поранешниот задругар...
Балкан микс

„Тоа се идиоти“: Слоба Радановиќ се налути од нападот на пејачите на настапите, па се потсети на инцидентот што го доживеа

Radmila Tasevska
Пејачот редовно настапува, а сега проговори и за инцидентите на настапите. Слоба Радановиќ ги коментираше страшните ситуации кои се случуваат на настапите во последно време,...
Балкан микс

Марија Шерифовиќ: „Мајка ми повеќе нема да пее“

Radmila Tasevska
-Шерифовиќ Верица е пензионер – рече Марија. Марија Шерифовиќ синоќа, 5 јули, пееше на Бања Лука фест, каде пред концертот зборуваше за насобраните медиуми. Како...
Балкан микс

ТАРА СИМОВ ИЗЛЕЗЕ ОД БОЛНИЦА, ДРАСТИЧНО ОСЛАБНАТА: „Изгубив МНОГУ КРВ“

Radmila Tasevska
Поранешната задругарка Тара Симов и нејзиниот избраник Данило добија син, на кого му го дадоа името Николај. Тара денес ја напушти болницата, а задругарката ја...
Балкан микс

ВОЈАЖ И БРЕСКВИЦА НЕ ПРЕСТАНУВААТ! Вака пејачот одговори на ПРОВОКАЦИИТЕ на поранешната девојка! (ФОТО)

Radmila Tasevska
Популарната пејачка Анџела Игњатовиќ, Бресквица вчера се врати во Белград за да се одмори пред вечерашниот настап, а нејзината објава од автомобилот предизвика лавина од...
Балкан микс

„Лузните на лицето се само мал показател за сите исеченици на душата“: Ана Николиќ првпат за тешкиот период низ кој минува

Radmila Tasevska
Пејачката Ана Николиќ е една од најпопуларните изведувачки на овие простори, а иако ретко зборува за својот приватен живот, сега почувствува потреба да се огласи....
Балкан микс

ПРЕСКАП СТАЈЛИНГ НА АЛЕКСАНДРА ПРИЈОВИЌ: 130.000 евра накит, 1.000 евра сандали, злато и дијаманти НАСЕКАДЕ

Radmila Tasevska
Александра е позната како личност која навистина сака да инвестира во својот изглед, а во гардеробата има парчиња од најлуксузните брендови. Таа неодамна најави два...