Стандард

ПРЕТПРИЕМАЧ

ПРЕТПРИЕМАЧ

Муратовска: Посакувам во 2021 година да нема мито и корупција по главните транспортни коридори

Влатко Зорба
Транспортните компании платија висока цена за да опстанат и да ги задржат своите вработени во услови на пандемија на коронавирус. „Во сударите кои настануваа поради...
error: Превземањето на содржина без дозвола од авторот е дело казниво со закон!!!